úvod - účinkující - kdy a kde - program - lístky a trika - sponzoři - poděkování - kontakt - kniha návštěv

Kapely, hudební tělesa a ostatní verbež :-)

Skupiny vystoupí v jeden den na jednom pódiu. V plánu je cca 8 až 10 kapel na letošním ročníku SOS-Festu. Zatím není ještě přesně rozhodnuto, které kapely letos na SOS-Festu vystoupí nicméně bychom se rádi drželi předsevzetí z minulého roku a i letošní festival by měl být žánrově pestrý. Očekávejme tedy, že by zde každý měl najít svůj oblíbený styl - ať už se bude jednat o rock, metal, jazz nebo i třeba hip hop.


500-900
Vycházející hvězda mělnické punk-rockové scény. Nápad založit kapelu se jim v hlavách zrodil jak jinak než u piva. Zakoupili hudební nástroje a nyní pilně cvičí a cvičí a cvičí. Přijďte je podpořit! :-)

DWA Crew
Trocha hip-hopu až z Brandýsa nad Labem. Možná přijde i beat-box. Yuhuhuuu! :-)

HudBa
Prozatím ryze improvizující projekt, jehož členové se rozhodli, že se už konečně naučí hrát na své nástroje. :-) Mezi vytyčené cíle patří zejména hrát, tak aby nikdo nevydržel v klidu sedět a prostě si musel podupávat.

Ian Sen
Jasná jednička sobotní noci! Kapela se honosí mnoha úspěchy na jevištích po celé ČR a vydala již několik CD, která budou na festivalu k dostání. Pravidelně též navštěvuje festivaly po celé republice. Více informací se dozvíte na jejich oficiálním webu - jeho opisování by bylo nošením dříví do lesa. ;-)

LU2
Čti Ludva - pohodová funk-rocková záležitost ponejvíce z jižních Čech - na Mělníku hráli mnohokrát.

Jan "Puchin" Puchovský
Psycho fire show, při které se i odvážnějším tají dech. Tento "ohnivý muž" vynikal již od základní školy v chemii a nebývale zvyšoval průměr prů*erů na hlavu. :-) Ke spatření byl jako doprovodný program již neexistující skupiny Skiffle-Beat.

N'nabis
Stálice mělnického rockového nebe, která byla ještě před několika dny v rozpadu, dnes se však opět hrdě bije v prsa a poskakuje v kroužcích, motajíce mikrofonní kabel stále těsněji a těsněji. :-) Ano, přislíbili účast a zahrají! Jejich zpěvák tiše doufá ve Vaše "voči.. červený.. !!" :-)

Sokar
V milulém roce jste tuto formaci na SOS-Festu mohli slyšet prvně - byl to jejich debut. Od té doby se jí podařilo vydobít si své pevné místo na mělnických podiích a získala si širokou posluchačskou obec. Repertoár kapely je poněkud drsnějšího ražení, podtržený zpěvem "Inferna" Bendy, jehož hlasový projev ve Vás zanechá hluboký umělecký zážitek. Jeho hlasivky disponují vestavěným digitální vokálním procesorem - tzv. "Infernalizerem".. :-)

Toy
Pražská formace hrající tvrdší rock a disponující některými chytlavými cover verzemi známých songů. V našich krajích byla prvně k vidění na Kovárně v Želízích.

V jednání zůstávají: The Klam-Croo, Torro G Bus...

datum poslední aktualizace 2.9.2003 :: návštěvníků :: minulý ročník 2002